Nasza firma działa od 1997 roku i od samego początku, aż po dziś dzień, prowadzona jest przez ludzi kochających rowery. Przez ludzi z pasją, dla których ta tematyka ma niezwykłe znaczenie. Przez ten czas zdążyliśmy wyrobić sobie na rynku pewną markę, a wiele osób obdarzyło nas swym zaufaniem w kwestii wyboru swojego roweru.

Nasz sklep rowerowy oferuje sprzęt skierowany tak naprawdę do każdego. Znajdzie w nim swój wymarzony sprzęt zarówno amator, jak i zawodowiec, poszukujący sprzętu z najwyższej półki. Również zakres cenowy jest dopasowany do możliwości absolutnie każdego. Od stosunkowo tanich i prostych modeli, aż po rowerowe dzieła sztuki, dostępne za wyższą kwotę.

Prócz sklepu rowerowego, prowadzimy również z powodzeniem serwis rowerowy. Sprawdzamy w nim cyklicznie stan wielu rowerów naszych klientów, jak i osób, które nie nabyły u nas swojego sprzętu. Dokonujemy przeglądów, ale wykonujemy również drobne naprawy, które pozwalają zachować rower w doskonałej kondycji. Nasza działalność cały czas się rozwija, w pogoni za oczekiwaniami współczesnych klientów.